Çamtepe

Hakkımızda

Şimdi Çamtepe İle
ŞEHİRDE KAL,ŞEHİRDEN KAÇ!

HAKKIMIZDA

‘O Ağacın Altı’ Tesisleri içerisinde yer alan ‘Çamtepe’ Restoran ve Kafe, sizleri açık alan keyfi, şahane bir tarihi yarımada manzarası ve dünya mutfağından enfes lezzetlerle buluşturuyor!
İstanbul’un merkezinde şehrin gürültüsünden kaçmak, hayatın koşuşturmacasından bir süreliğine de olsa uzaklaşarak doğa, deniz ve alabildiğine gökyüzü manzarası eşliğinde dinlenmek ister misiniz?

 

Cevabınız “Evet!” ise sizi Çamtepe’ye bekleriz. Çamtepe Restoran ve Kafe Acıbadem metrobüs durağına 3 dk. yürüme mesafesinde, vale hizmetiyle arabasıyla gelen müşterilerimize park sorunu yaşatmayan, nezih ve sakin ortamıyla dikkat çeken, doğayla iç içe, günün her saati İstanbul manzarasının tadını doyasıya çıkarabileceğiniz bir yer.

Taptaze lezzetlerle hazırlanan serpme kahvaltımız, Türk ve dünya mutfağından lezzetlerimiz, dünyanın farklı kültürlerinden kahvelerimiz, en kaliteli tütünlerle hazırlanan nargilelerimiz ve her daim taze çayımız ve en önemlisi güler yüzlü hizmetimiz ile size huzurlu bir ortam sunmak için büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Çamtepe’de ister aileniz veya arkadaşlarınızla, isterseniz tek başınıza keyifli bir vakit geçirmeniz mümkün. Sessiz bir çalışma ortamı arayanlar için de şehrin içinde bulunmaz bir mekân olan Çamtepe, şehirden kilometrelerce uzağa gitmeden gürültü karmaşadan kaçabileceğiniz şahane bir nokta.

Aslında uzun uzadıya ne kadar anlatsak, Çamtepe’nin eşsiz güzelliğini anlatabilmek için yetersiz kalır. Siz iyisi mi, en kısa zamanda bize bir kahveye uğrayın, Küçük Çamlıca’nın kaptan köşkünün keyfini çıkarın!

En kısa zamanda görüşmek üzere!

Çamtepe Restoran ve Kafe Yönetimi

Lezzetin Tepe Noktası

Kahvaltı 09:00 - 14:00

Hergün

Öğle Yemeği 12:00 - 18:00

Hergün

Akşam Yemeği 18:00 - 24:00

Hergün